KKK

ÜLDINE

Jutustame teie lugu ehedalt täpselt nii nagu see juhtub, püüdes võimalikult vähe sekkuda. Oleme kui hall kardinal, kes tegutseb märkamatult, ent ei jäta midagi märkamata ja püüab kõike jäädvustada. Ilupildistamisele läheneme loominguliselt ning juhendame, kuidas poseerida, samas väärtustame ehedaid emotsioone ja püüame ka poseeritud piltide sekka püüda siiraid hetki, mis ise juhtuvad. Seega oleme segu dokumentaalsest kui ka loomingulisest stiilist. Meie portfoolios saate tutvuda tehtud töödega.

Jah, loomulikult! Kõikide meie pakettide hulka kuulub kohtumine videosilla vahendusel pruutpaariga enne pulmapäeva, et koos üle käia pulmakava. Kui soovite enne broneerimist meiega suhelda, siis andke meile sellest julgelt märku siin ja lepime kokku (video)kõne tegemise aja.

Suurepärane, et soovite meid oma pulma jäädvustame! Kuupäeva broneerimiseks lihtsalt võtke meiega ühendust. Lisaks tuleb kuupäeva broneerimiseks tasuda ettemaks.

Piire ei olegi! Tegutseme nii Eestis kui ka hea meelega välismaal, üle maailma. Kirjuta meile oma pulma ideest ja leiame koos lahenduse!

FOTO

Üks meie teenuse osa, mille eest te meile tasute, on piltide töötlemine ja viimistlemine. Kuna peame töötlemata RAW-faile lõpetamata/ viimistlemata tooteks, siis me neid üle ei anna. Usume, et väärtus seisneb kvaliteedis mitte kvantiteedis. 

Eelsessiooni teeme hea meelega! See aitab meil omavahel rohkem tutvuda ning saame eelsessiooni ajal harjutada poseerimist, et pulmapäeval ebamugavustunnet vältida! Tehtud pilte saate kasutada enda pulmas näiteks galeriina, meenetes, mida kinkida lähedastele, mõnes pulmapäeva elemendis nagu pulmaraamat jmt – kasutusvõimalusi on lõputult! Eelsessioon ei kuulu paketi hinna sisse, hind kujuneb vastavalt ajakulule ja asukohale. Hinnapakkumise saamiseks kirjuta meile!

Pulmapiltide arv sõltub pulmapäeva pikkusest, pulmakülaliste arvust, ilupildistamisele planeeritud ajast kui ka planeeritud tegevustest. Me ei sea ülemist piiri pulmapiltide arvule, anname üle kõik õnnestunud ja hoolikalt valitud pildid. Täispika pulmapäeva puhul garanteerime vähemalt 400 pilti, aga olenevalt teie pulmast võib see arv olla ka kahekordne.

Esimesed pulmapildid saate kätte juba paari päeva jooksul. Peale piltide hoolika valimise ja töötlemise, edastame teile  kõik pildid 8 nädala jooksul läbi kauni veebigalerii. Galeriist saate täismõõdus, kõrge kvaliteediga pildid allalaadida ning jagada linki ka teistega.

VIDEO

Lisateenusena pakume võimalust soetada juurde videomaterjali, näiteks kui soovite täispikka videot tseremooniast, avatantsust, kõnedest vmt.

Meie paketis on kaks pulmavideot – lühike, kuni 5 minutit ning pikem, kuni 20 minutit. Videode pikkus oleneb pulmapäeva pikkusest ja planeeritud tegevustest, kas pulm toimub ühes kohas või külastatakse pulmapäeval mitmeid kohti jmt. Meie teenuste nimekirjast leiad ülevaate, mis paketis sisaldub.

Pulmavideod valmivad kaheksa nädala jooksul. Videod edastame läbi pilveteenuse, kust saate mugavalt videod alla laadida ja teistega jagada.

Pulmapildid on väga olulised ning asendamatud, kuid ei suuda edasi anda nii ehedal kujul emotsiooni ja energiat, mida pulmavideo läbi liikuva pildi ja heli edasi annab. Meie pruutpaaride tagasisidele toetudes on just pulmavideo see, mis neil hiljem pisarad voolama paneb.