Meist

Pulmavisuaalist lähemalt

Kes me oleme? 

Oleme pulmade jäädvustamisele keskendunud elukaaslased Veronika ja Raigo. Veronika on fotograaf ja Raigo on videograaf. Peale aastatepikkust nö sahtlisse pildistamist ja filmimist otsustasime, et on aeg head asja ka teistega jagada. Kinnitust andsid meie pere, sõprade ning tuttavate hea tagasiside, kes kaamerasilma ette aastate jooksul sattusid. Lisaks meile meeldib seda teha, me tahame seda teha, see on meie kirg!

 

Millist teenust pakume?

Ennekõike oleme orienteeritud pulma jäädvustamisele koos – pulmafotograaf ja -videograaf ühest kohast. Jäädvustame ilusad pulmapildid ja pulmavideo Teie erilisest päevast. Kuid sellegipoolest pakume teenust ka eraldi, kui see on Teie soov. 

 

Kus teenust pakume?

Kaunite Eesti metsade vahelt kuni kaugete palmideni välja – piire pole! Oleme aktiivsed uute riikide avastamisel ning alati valmis reisima pulma jäädvustamiseks mõnda teise riiki. 

 

Miks valida meid?

Kaks ühes teenusega hoiate kokku enda väärtuslikku aega, raha ning närvirakke – kulu mis kõik paljude osapooltega suhtlemisest tekib. Pulma planeerimine on kui täiskohaga töö, olgu see töö siis juba meeldiv! 

 

Iga professionaal tahab Teie pulmas anda endast kõik ja saada parimad kaadrid. Võib aga tekkida olukord, kus foto- ja videograaf ei arvesta teineteisega piisavalt ning satutakse pidevalt teineteise kaadrisse. Lõpptulemusena kannatavad Teie pulmapiltide ja pulmavideo kvaliteet. Meie pakume elukaaslasega teenust koos ning ei võitle parimate kaadrite nimel – arvestame nii teineteisega kui Teiega.  

 

kuidas edasi?

Aga mis me ikka rohkem räägime meist kui tegelikult olete Teie enda päeva staarid. Kui Teile meeldib see, mida näete meie veebilehel, siis võtke meiega kindlasti ühendust!

Meeleldi suhtleksime Teiega personaalselt – videovahendusel on seda eriti lihtne teha. Räägime Teie plaanidest ning meie võimalustest jäädvustada Teie eriline päev nii pildis kui videos.